piatok 22. marca 2013

farmársky trh

Náhoda je blbec. Náhoda môže byť však aj... 

Zobudila som sa (dnes zase skôr) a od rána som mala chuť na čínu. Lenže náhodou Minky zahlásil, že by si dal radšej kebab. Hmmm, náhodou som bola rýchlo presvedčená. A som aj rada. Šli sme na kebab do Fresh Market-u. Čo však bolo ešte viac pozitívne, ďalšia náhoda. Náhodou dnes tam začína Veľkonočný Farmársky Trh 2013. A že je to akcia, ktorá stojí za to. 

Každý, kto tento prvý jarný víkend navštívi Fresh Market, nájde v stánkoch potraviny hlavne farmárskeho pôvodu. Spomeniem napríklad výrobky z mlieka, pečivo, med, ovocie a zelenina, mäsové špeciality (klobásky, slaninka, salámy...). Asi najviac mňa osobne zaujal taliansky stánok s pečivom. Obrovský chlieb, chlebíky plnené (napríklad olivami), rôzne obrovské koláče a šišky, marcipánové ovocie.
koláčiky
"šišky", mandle v karameli, marcipánové ovocie, koláčiky
mega chlebíky, plnené chlebíky
mega chlebíky už pokrájané
koláče, "šišky"
"šišky", cannoli, mandle v karameli
Týmto "šiškám", alebo čo to vlastne bolo, sa nedalo odolať, tak som si jednu kúpila (aj keď 3eurá za šišku, fúúúú, trošku som ju ale cestou domov popučila :D).

Ďalší stánok, ktorý ma zaujal (ale to asi preto, že som taký mäsožravec), bol stánok s údeninami. Dávno sa mi toľko nezbiehali slinky. Ďalšia náhoda, aj kvôli klobáskam sa teším na Veľkú Noc :D (samozrejme kvôli oblievačke nie, nie som masochistka :D)
slaninka, údené mäsko, klobásky
Som rada, že som práve takouto náhodou narazila na takúto príjemnú akciu.

Poznámka: Ospravedlňujem sa za mimoriadne zlú kvalitu fotiek, ale tak sa mi z toľkých dobrôt triasli ruky, že sa to hádam dá odpustiť. :D
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára