utorok 6. augusta 2013

vyzeráme: princezná je v každej z nás / the look: there is a princess in each of us

Ruku na srdce. Existuje vôbec žena, ktorá by nikdy nechcela byť princeznou (alebo aspoň raz v živote vyzerať ako princezná)? Myslím, že ani nie.
Veľmi sa mi páči aktuálny trend dlhých sukní a šiat. Neviem, ako ostatné, ale v dlhej sukni si trošku pripadám ako princezná. Viete, tie momenty, napríklad keď idete po schodoch a musíte si sukňu držať hore, aby ste si ju nepostúpali, to mi príde také princeznovské a užívam si to.
Cross my heart. Is there any woman, who would never want to be a princess (or at least once in a lifetime to look like one)? I don't think so.
I really like the trend of wearing long skirts and dresses. I don't know how others feel, but in a long skirt I feel a bit like a princess. You know, the moments, e.g. when you go up the stairs and you have to hold the skirt not to step on it, I think it is princess-alike and I enjoy those moments.
Och a áno, kúpila som si omaľovánky "Pricezné", nové pastelky a strúhadlo v tvare kačičky (možno je to detinské, ale pomáha mi to vyrovnať sa s depresívnymi chvíľkami ;) )
Oh yes, and I bought coloring book "Princesses", new colored pencils and a sharpener in a shape of a duck (I it probably childish, but it helps me to cope with my bad moments ;) )


tielko H&M, sukňa Bershka, sandále Camaieau, kabelka second hand, náušnice I am / top H&M, skirt Bershka, sandals Camaieau, handbag second hand, earrings I am

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára