štvrtok 3. apríla 2014

vyzeráme: mľask / the look: smack

Podnadpis: Jedného pekného dňa pôjdem do Disney Land-u :D
(a nebude to kvôli deťom, ani s deťmi :D)
Niekto by si mohol povedať, že som už na to stará. Tak ale prečo si nespĺňať detské sny, keď môžme a kým môžme? Nemyslím tým nevyhnutne stať sa baletkou, astronautom alebo smetiarom :D Stačí aj niečo menšie. Dieťa sa ukrýva v každom z nás, či už máme 27, 30, alebo 70. Takže výzvou pre mňa je nájsť niekoho podobne streleného ako ja a vyraziť smer > Disney Land ;)

Subtitle: One fine day, I'll go to Disney Land :D
(and it won't be because of kids, or with any :D)
Somebody could say I am old for this. But why not to make our dreams come true, when we can and while we can? I don't mean necessarily to become a ballerina, astronaut or garbage man :D Something small may be enough. A kid is inside each of us, doesn't matter if we are 27, 30 or 70. So my challenge is now to find somebody as nuts as me and go towards > Disney Land ;)
tričko Cropp Town, sukňa, šál, okuliare, náušnice a kardigán H&M, pančuchy Tchibo, kabelka Pimkie, topánky F&F, náramky darček, hodinky River Island, koženka C&A / T-shirt Cropp Town, skirt, scarf, sunglasses, earrings and cardigan H&M, tights Tchibo, handbag Pimkie, shoes F&F, bracelets gift, watch River Island, leather jacket C&AŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára