streda 7. mája 2014

vyzeráme: vo víne je pravda / the look: there's truth in wine

Nasledujúce slová som napísala pred pár dňami. V ťažkech chvíli samoty. Keď na mňa kopec vecí doľahlo. Veľmi to bolí. Stále si neviem poradiť, neviem čo mám robiť.
Ak som sa niekedy niečo naučila, tak to bolo: "Vo víne je pravda!" Aspoň niekto ju tam vždy nájde. Prečo je potom pre niekoho také ťaké povedať pravdu? Ako to naozaj je? Že nie je ozajstný dôvod, ťahúň, cieľ, pre ktorý žiť? Vážne?????????????????????????????????
I wrote following words several days ago. In moment of hard loneliness. When a lot of things went on me. It hurts so much. I am still helpless, I don't know what to do.
If there's something I learned over years, it's: "There's truth in wine!" At least somebody finds it in there. Why is then so hard for somebody to tell it? How it really is? It's not the real reason, draught horse, aim to live for? Really?????????????????????????????????
tielko a nohavice H&M, blúzka a opasok second hand, topánky F&F, kabelka Cropp Town, náušnice Koton, hodinky New Yorker, koženka Orsay
vest & trousers H&M, blouse & belt second hand, shoes F&F, handbag Cropp Town, earrings Koton, watch New Yorker, leather jacket Orsay

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára