nedeľa 15. júna 2014

vyzeráme: pre krásu sa trpí / the look: suffer for beauty

Každej sa to už stalo. Šaty, topánky, blúzka, sukňa, rifle... jednoducho nesadli. S hrdosťou však musím oznámiť, že šaty, ktoré som si na Škublovičkinu svadbu objednala (napriek tomu, že to bolo z USA a trošku som sa obávala mojich prepočtov cm=inch), sadli ako uliate. Ukázať sa v nich ešte neukážem, treba si počkať do svadby, ale aspoň taký malý náhľad na ne ;)
No ale aby som nepísala úplne zcestne a aspoň trošku písala o tom, ako som článok nazvala. Prišli prvé letné dni, presedlala som na balerínky a dokonca som sa odvážila na balerínky a bosé nohy. Balerínky sú to krásne, len škoda, že mi urobili na päte dieru. Ale presne ako sa hovorí: "Pre krásu sa trpí!" Toľko k môjmu utrpeniu.
It happened to all of us. Dress, shoes, blouse, skirt, jeans... just didn't fit. I have to say, with all my pride, that dress I ordered for Škublovička's wedding (despite the fact I ordered them from US and I was bit afraid of my recalculations cm vs. inch), they fit just right. I will not show myself in those yet, we have to wait till wedding, but a little sneak peek ;)
But not to write just to write and write a bit about what this post is about to be. First Summer days are here, I started wearing ballerina flats and I even wore flats on  barefoot feet. The flats are beautiful, pity they made a hole on my foot.. But as it is said: "Suffer for beauty!" That's all to my suffering.top a riflovka Asos, džínsy Zara, topánky ModCloth, kabelka LYDC (Zoot), okuliare River Island, (šaty ModCloth)
top & denim jacket Asos, jeans Zara, shoes ModCloth, handbag LYDC (Zoot), sunglasses River Isladn, (dress ModCloth)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára