utorok 22. júla 2014

vyzeráme: vyvedený z miery / the look: flabbergasted

Zase som v noci veľmi nepospala. Neviem, či to bolo tým neznesiteľným teplom, množstvom myšlienok výriacich mi hlavou, svalovicou spôsobenou sobotným poledance tréningom (po 3týždňoch absencie), alebo niečím iným. Som taká unavená. Dúfam, že ešte ani nestihnem položiť hlavu na vankúš a už budem spať :D Ale na dobrú noc si dám ešte jednu staršiu slovenskú pesničku na pozdvihnutie nálady (a možno aj sebavedomia :D)
I didn't sleep well last night. I am not sure if it was because of that unbearable heat, amount of thoughts running thru my head, muscle strain caused by Saturday's poledance training (after 3 weeks of absence), or by something else. I am so tired. I just hope I will be sleeping before laying my head on my pillow :D But before saying "good night" I am going to listen to one older slovak song to cheer my mood (and maybe also my selfconfidence :D)


šaty New Look, topánky Pennies, kabelka Ann Smith, opasok second hand, okuliare River Island, náušnice darček
dress New Look, shoes Pennies, handbag Ann Smith, belt second hand, sunglasses River Island, earrings giftVideo: YouTubeŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára