pondelok 1. decembra 2014

vyzeráme: hodina hrdinov / the look: hour of heroes

Mám rada tričká s potlačou a tiež plátené tašky s potlačou. Obe tieto moje vášne často nachádzam (niekedy až príliš často) na stránke zoot.cz (a odkedy majú výdajňu tovaru aj v Bratislave, ani nehovorím :D) 
Asi najviac ma určite zaujímajú kolekcie: Dobro - naposledy do bola kolekcia Hodina hrdinov (a to nielen preto, že som zaťažená na komixových superhrdinov :) ) Produkty tejto kolekcie vyzerajú skvelo, sú zábavné a nápadité a taktiež vznikli na podporu projektu produktu Mentoring začínajúcich učiteľov, ktorý upozorňuje na spoločenský význam tejto profesie.
Zoot - len tak ďalej!!

I really love T-shirts with printing and also canvas bags with printing. Very often (maybe way too often) I am finding both of these passions of mine at site zoot.cz (and since they have their issuance of goods in Bratislava already, it is waaay to often :D)
I think the most interesting are collections: Dobro - my last favorite was Hour of heroes (and that is not only because I am into comic book superheroes :) ) Products of this collection look great, are funny and imaginative and they were also created in support of the project product Mentoring new teachers, which highlights the social significance of the profession.
Zoot - keep it up!!

tričko a taška zoot.cz, džegínsy New Look, trampky F&F
T-shirt and bag zoot.cz, jeggins New Look, shoes F&F

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára