piatok 2. januára 2015

vyzeráme: oslava / the look: celebration

Kde bolo, tam bolo, sviatky nám končia, dva týždne strávené leňošením a oddychovaním doma končia. A už len víkend nás delí od reality. Ani neviem popísať svoje pocity. Teda, v poslednej dobe akoby som už žiadne ani nemala. Je to zvláštne, sú momenty, kedy by som mala pociťovať určité emócie, ale akosi nič. Žeby to už moje vedomie/podvedomie vzdalo?
Teraz to asi nevyriešim, tak si radšej pripomeniem Štedrý večer a návštevu u krstnej. (Na fotkách aj s Tomim a prskavkami :D)

Once upon a time, Holidays are almost over, 2 weeks of lounging and relaxing at home as well. Only a weekend is separating us from reality. I am not even able to describe my feelings. Actually, recently I am not sure I have any left. It is weird, there are moments when I should definitely feel some emotions, but I don't. Is it possible that my mind / subconscious surrendered?
I won't solve this now, so I rather remind myself Xmas Eve and our visit to my Godmother. (with also Tomi & sparklers @ pics :D)šaty a kardigán F&F, kabelka internet, pančuchy Bellinda, čižmy Deichmann, náušnice Koton, hodinky New Look
dress and cardigan F&F, handbag internet, tights Bellinda, boots Deichmann, earrings Koton, watch New LookVideo: YouTube
 Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára