nedeľa 12. júla 2015

šatník: pohyb správnym smerom / closet: move in the right direction

Už vyše mesiaca som presťahovaná a cítim sa lepšie. Po dlhšej dobe mám pocit, že toto bol pohyb správnym smerom. Spávam lepšie (keď narátam horúce, skoro až tropické noci :D). Stále mám chuť čosi kuchtiť - včera ma to dokonca chytilo len tak v noci (a že tie ovseno-čokoládové koláčiky stáli za to!! ale o tom inokedy). Inšpirácia príchádza vo vlnách, ba priam vo vlniskách. Opäť mám kontrolu sama nad sebou. Cítim sa taká voľná. Nádhera!
Skvelý song, výborný článok :D :D :D so skvelo zvolenými fotkami :D. Som na seba hrdá, ako tematicky som to dnes poňala :D. Keď sa darí, tak sa darí. Už len sa prinútiť písať častejšie :D (toľko fotiek outfitov a receptov mám ešte v restoch :D a toľko celkom vydarených outfitov, čo som ani nestihla nafotiť - môj instagram mi je svedkom :D).

I moved in more than month ago and I am feeling better. After a long time I feel this was move in the right direction. I sleep better (of course excluding hot, almost tropical nights :D). I still feel like cooking / baking - e.g. I felt it last night (and those oatmeal-chocolate chip cookies were worth it!! but that's a topic for some other time). The inspiration comes in waves, even in tsunamis. I have control over myself again. I feel so free. Awesome! 
Great song, great post :D :D :D with great chosen pictures :D. I am proud of myself, how thematically was I today :D. When it's good, it's all good. I just need to make myself write more often :D (I have so many pictures of outfits and recipes in backlog :D and so many good outfits I didn't even have time to take pictures of - my instagram is my witness :D).šaty Vero Moda, topánky z Poľska, opasok Mango, kvetovaná čelenka H&M, kabelka butik v Poprade, okuliare LaceAffair, riflová bunda ASOS
dress Vero Moda, shoes from Poland, belt Mango, flower headband H&M, handbag boutique in Poprad, sunglasses LaceAffair, denim jacket ASOSŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára