streda 29. januára 2014

šikovné ručičky: v "nových" topánkach / diy: in "new" shoes

Topánky na opätkoch nosím len sporadicky, keďže väčšinou u mňa rozhoduje skôr pohodlie. Samozrejme, ako každá žena, aj ja mám svoje "kadejaké dni" a preto sa môže stať, že si dám opätky aj ja. Jedny z mojich obľúbených lodičiek boli lodičky v telovej farbe. Čo sa však stáva a je dosť bežné pri topánkach na opätkoch, opätky sa ošúchajú. Už to nie je ono, ale vám je ľúto tie lodičky vyhodiť. To isté sa mi stalo s mojimi telovými lodičkami, opätky sa ošúchali a mne je ťažko na srdci už len pri pomyslení vyhodiť ich. Ale, pri mojich "potulkách" internetom som našla inšpiráciu, ako možno tieto lodičky zachrániť. Je to dosť jednoduché a v priebehu chvíľky sa z topánok "na odpis" stal vychytený, aktuálne dosť moderný pár topánok.
I wear high heels just occasionally, because I am more of a comfort liking person. Of course, as each woman, I have "my days" and then it could happen that I wear high heels too. One of my favorites were my nude high heels. But, what sometimes while wearing heels happens, is they got shabby. They are not the same anymore, but you just cannot get rid of them. The same thing happened to my nude high heels. The heels got shabby and it was really hard for me to throw them away. But, during my internet browsings I found an inspiration, how to save my high heels. It was pretty simple and in few minutes I made my "write-off" high heels into actually pretty modern model.

Lodičky pred a po / High heels before and after:

Potrebujeme:
lodičky
lepidlo
štetec na lepidlo
trblietky

Material:
high heels
glue
brush for glue
glitter

Postup:
Topánky som dobre vyčistila. Opätky som potrela lepidlom, naniesla som zlaté trblietky. Nechala som zaschnúť.

Process:
I cleaned my high heels very well. I put some glue with a brush on the heels and spreaded golden glitter over it. I let the glue dry.

(Teraz už len dúfam, že lepidlo je dostatočne silné, aby udržalo trblietky namieste v rôznych situáciách, v ktorých sa môžem nachádzať :D)
(Now I am just hoping the glue will be strong enough to hold glitters where they should stay in various situations I could find myself in :D)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára