nedeľa 14. júna 2015

šatník: rodinná záležitosť / closet: family affair

Poslušne sa hlásim! Už je to síce nejaký ten týždeň, čo som sa presťahovala a stále si neviem nájsť čas na trošku blogovania. Strašné!! Ale dosť už výhovoriek, končí sa nám krásna rodinná nedeľa a ešte rodinnejší víkend (mala som veľkú rodinnú návštevu - moja neterka Veronika mala krstiny). Znova sa vo mne miešajú protichodné pocity. Na jednej strane som rada, že ma navštívíli a už mi aj chýbajú. Ale na strane druhej som už bola na pokraji zrútenia z tých večných rodinných "naťahovačiek a výrývačiek" a veľmi som sa tešila na chvíľku ticha. Svoju rodinu milujem, ale aj čas strávený s nimi je niekedy skôr náročný, ako relaxačný. Som preto zlý človek? Hádam nie, každý sme nejaký a neverím, že existuje niečo, čomu sa hovorí "normálna rodina".
(PS: Nechcem nikoho mýliť, ešte mi ostalo niekoľko sérií fotiek outfitov zo starého bytu - kdeže by som mohla v tomto teple nosiť vyžehlené vlasy :D :D :D. Ale ten fejs celkom sedí k mojej nálade :D)

Hi there! It's already few weeks I am living in a new apartment, but I am still unable to find a little bit of time for some blogging. Awfull!! But no more excuses, a nice family Sunday and even more family-er weekend is over (I had a huge family visit due my niece Veronika's baptism). Once again I have conflicting feelings. On one hand I am really glad they visited me and I miss them already. On the other hand I was almost on the verge of collapse from eternal family "fights" and I am so thankful for some quiet lonely time. I love my family, but sometimes the time spent with them is more exhausting than relaxing. Am I a bad person now? I hope not, we're all as we are and I believe there is nothing like "normal family".
(PS: I don't want to mislead anybody, but I still have few series of outfit pictures taken at my old apartment - I wish I could wear straightened hair in this heat :D :D :D. But my "face" still matches my mood :D)
top second hand, sukňa shopruche.com, kozačky a kabelka H&M, náramok ?
top second hand, skirt shopruche.com, boots and handbag H&M, bracelet ?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára